Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK12041-6

Daniel Klein  DK12041-6Popust -50
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK12041-6
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -50%
Големина на Кукиште 34 мм
Боја на Ремче Бордо
Боја на Кукиште Бордо
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Daniel Klein DK12041-6 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -50%, Големина на Кукиште:34 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бордо, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Бордо, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,590.00ден
1,795.00ден
Извести ме за попуст
2004 Прегледи
Ознаки: popust, -50, daniel, klein group, ltd

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336