Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK12034-2

Daniel Klein DK12034-2Popust -50
Daniel Klein DK12034-2Popust -50
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK12034-2Popust -50
Daniel Klein DK12034-2Popust -50
Daniel Klein DK12034-2
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -50%
Големина на Кукиште 29 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 3 bar
Сетови Комплети
Daniel Klein DK12034-2 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -50%, Големина на Кукиште:29 мм, Гаранција:2 Години, Сетови:Комплети, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:3 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
4,890.00ден
2,445.00ден
Извести ме за попуст
2004 Прегледи
Ознаки: popust, -50, daniel, klein group, ltd

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336