Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12001.1

Daniel Klein DK.1.12001.1
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12001.1
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 41 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK.1.12001.1 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2306 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,190den
2,233den
1003 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336