Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK11975-1

Daniel Klein DK11975-1Daniel Klein
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK11975-1
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 31 мм
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK11975-1 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:31 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Кварцен, Водоотпорност:3 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,190.00ден
2,233.00ден
Извести ме за попуст
2009 Прегледи
Ознаки: daniel, klein group, ltd

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336