Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK11962-5

Daniel Klein DK11962-5Popust -50
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK11962-5
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -50%
Големина на Кукиште 30 мм
Боја на Ремче Сребрена/Златна
Боја на Кукиште Сребрена/Златна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK11962-5 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -50%, Големина на Кукиште:30 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена/Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Сребрена/Златна, Водоотпорност:3 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,490.00ден
1,745.00ден
Извести ме за попуст
2007 Прегледи
Ознаки: popust, -50, daniel, klein group, ltd

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336