Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK11872-3

Daniel Klein DK11872-3Daniel Klein
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK11872-3
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 34 мм
Боја на Ремче Сребрена/Роуз Голд
Боја на Кукиште Сребрена/Роуз Голд
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK11872-3 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:34 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена/Роуз Голд, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Сребрена/Роуз Голд, Водоотпорност:3 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,690.00ден
2,583.00ден
Извести ме за попуст
2008 Прегледи
Ознаки: daniel, klein group, ltd

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336