Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.11856.5

Daniel Klein DK.1.11856.5
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.11856.5
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 36 мм
Боја на Ремче Златна
Боја на Кукиште Златна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK.1.11856.5 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1965 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:36 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,390den
2,373den
1002 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336