Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12857.2


DK12857-2
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12857.2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште 42 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12857.2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2762 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:42 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,890.00den
1,945.00den
14 прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12857.2

Локација Тц Буњаковец тел 078237271