Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12779.3


DK12779-3
DK12779-3
-50 % Нема на залиха
DK12779-3
DK12779-3
Daniel Klein DK.1.12779.3
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште 33 mm
Боја на РемчеРоуз Голд
Вид на камен Swarovski Kristal
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12779.3 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2821 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:33 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Роуз Голд, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Роуз Голд, Водоотпорност:3 bar, Вид на камен:Swarovski Kristal, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
2,295.00den
509 прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12779.3

Локација Тц Буњаковец тел 078237271