Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK12355-2

Daniel Klein DK12355-2Popust -50
· -50 %
Daniel Klein DK12355-2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници Попуст -50%
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK12355-2 ---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -50%, Големина на Кукиште:46 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
5,190.00ден
2,595.00ден
Извести ме за попуст
2717 Прегледи
Ознаки: daniel, klein group, ltd popust, -50

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336