Menu
КОШНИЧКА

Casio Sheen SHE-3806D-7A


SHE-3806D-7A
SHE-3806D-7A
. Akcija -40 %
SHE-3806D-7A
SHE-3806D-7A
Casio Sheen SHE-3806D-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio Sheen SHE-3806D-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3322 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:40%-Попуст, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
9,590.00den
5,754.00den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1221 Прегледи
Ознаки: casio, she-3806d-7a sheen

Локација Тц Буњаковец тел 078237271