Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-E301L-7B


MTP-E301L-7B
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-E301L-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 41 mm
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-E301L-7B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2074 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
6,790.00den
4,753.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: MTP-E301L-7B
504 прегледи
Ознаки: casio, mtp-e301l-7b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271