Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1314PL-7A


LTP-1314PL-7A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1314PL-7A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 33 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-1314PL-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 764 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:33 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,290.00den
2,467.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-1314PL-7A
14 прегледи
Ознаки: casio, ltp-1314pl-7a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271