Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1302PSG-7A

Casio LTP-1302PSG-7A
. -25 %
Casio LTP-1302PSG-7A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 31 мм
Боја на Ремче Сребрена/Златна
Боја на Кукиште Сребрена/Златна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-1302PSG-7A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1490 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:31 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена/Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена/Златна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,990den
2,993den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1017 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336