Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1302PD-1A2

Casio LTP-1302PD-1A2
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1302PD-1A2
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 31 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-1302PD-1A2 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1484 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:31 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,590den
2,693den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1005 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336