Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1141PA-7b


LTP-1141PA-7b
LTP-1141PA-7b
-25 % Нема на залиха
LTP-1141PA-7b
LTP-1141PA-7b
Casio LTP-1141PA-7b
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 30 mm
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-1141PA-7b -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2716 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:30 mm, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,190.00den
2,392.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-1141PA-7b
404 прегледи
Ознаки: casio, ltp-1141pa-7b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271