Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EF-316D-2A

Casio Edifice  EF-316D-2A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EF-316D-2A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 40 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio Edifice EF-316D-2A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 778 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,390den
3,073den
1006 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336