Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EF-316D-1A


EF-316D-1A
EF-316D-1A
EF-316D-1A
-30 % Нема на залиха
EF-316D-1A
EF-316D-1A
EF-316D-1A
Casio Edifice EF-316D-1A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Ден во неделата, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 41 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EF-316D-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 777 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Датум, Ден во неделата, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
6,490.00den
4,543.00den
261 прегледи
Ознаки: casio, edifice, ef-316d-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271