Menu
КОШНИЧКА

Casio EF-125d-1a

Casio EF-125d-1aEdifice
. -30 %
Casio EF-125d-1a
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 40 мм
Боја на Ремче Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 10 bar
Casio EF-125d-1a - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,990.00ден
2,793.00ден
Извести ме за попуст
2526 Прегледи
Ознаки: edifice, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336