Menu
КОШНИЧКА

Брош Елени Кристал sj139

Брош Елени Кристал  sj139БРОШЕВИ
-20 %
Брош Елени Кристал sj139
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Црна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Брош Елени Кристал sj139 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Црна, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,790.00ден
1,432.00ден
Извести ме за попуст
2182 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336