Menu
КОШНИЧКА

Алка Sna1597

Алка Sna1597
Алка Sna1597
Алка Sna1597
Алка Sna1597
-20 % Нема на залиха
Алка Sna1597
Алка Sna1597
Алка Sna1597
Алка Sna1597
Алка Sna1597
Податоци за Алки
Боја на Алки Сребрена/Црна
Должина на Алка 18 + 5 = 23 мм
Материјал на Алка ЧЕЛИК
Пол Машки
Попуст на Алка 20%-Попуст
Алка Sna1597 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1597 Попуст на Алка:20%-Попуст, Боја на Алки:Сребрена/Црна, Материјал на Алка:ЧЕЛИК, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,290den
1,032den
1006 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336