Menu
КОШНИЧКА

Алка Елени Кристал Sna1634

Sna1634
Sna1634
Sna1634
-20 %
Sna1634
Sna1634
Sna1634
Алка Елени Кристал Sna1634
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка 18 + 5 = 23 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Алка Елени Кристал Sna1634 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1634 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490den
1,192den
3263 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336