Menu
КОШНИЧКА

ALKA AB1607


Sna1607
Sna1607
-20 % Нема на залиха
Sna1607
Sna1607
ALKA AB1607
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
ALKA AB1607 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1607 Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,290.00den
1,030.00den
509 прегледи
Ознаки: alka, ab1607

Локација Тц Буњаковец тел 078237271