Menu
КОШНИЧКА

Алка Елени Кристал sn146

Алка Елени Кристал sn146АЛКА
Алка Елени Кристал sn146АЛКА
Алка Елени Кристал sn146АЛКА
Алка Елени Кристал sn146АЛКА
-20 %
Алка Елени Кристал sn146АЛКА
Алка Елени Кристал sn146АЛКА
Алка Елени Кристал sn146АЛКА
Алка Елени Кристал sn146АЛКА
Алка Елени Кристал sn146
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Алка Елени Кристал sn146---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,390.00ден
1,912.00ден
Извести ме за попуст
2076 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336