Menu
КОШНИЧКА

Алка Елени Кристал sn131

sn131
sn131
sn131
sn131
sn131
-20 %
sn131
sn131
sn131
sn131
sn131
Алка Елени Кристал sn131
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Алка Елени Кристал sn131 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм - Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,490den
1,992den
3063 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336