Menu
КОШНИЧКА

Алка Елени Кристал sj167

Алка Елени Кристал sj167АЛКА
Алка Елени Кристал sj167АЛКА
Алка Елени Кристал sj167АЛКА
-20 %
Алка Елени Кристал sj167АЛКА
Алка Елени Кристал sj167АЛКА
Алка Елени Кристал sj167АЛКА
Алка Елени Кристал sj167
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Бермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка 18 + 5 = 23 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Алка Елени Кристал sj167 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,490.00ден
1,992.00ден
Извести ме за попуст
2069 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336