Menu
КОШНИЧКА

Алка Елени Кристал sj103

Алка Елени Кристал sj103АЛКА
Алка Елени Кристал sj103АЛКА
-20 %
Алка Елени Кристал sj103АЛКА
Алка Елени Кристал sj103АЛКА
Алка Елени Кристал sj103
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка 18 + 5 = 23 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Алка Елени Кристал sj103 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,690.00ден
1,352.00ден
Извести ме за попуст
2070 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336