Menu
КОШНИЧКА

Алка Елени Кристал oj172

oj172
oj172
oj172
-20 %
oj172
oj172
oj172
Алка Елени Кристал oj172
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Алка Елени Кристал oj172 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм - Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
1,592den
3147 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336