Menu
КОШНИЧКА

Алка Daniel Klein Dkb.2020.01


Dkb2020,01
-30 % Нема на залиха
Алка Daniel Klein Dkb.2020.01
Податоци за Алки
Боја на АлкиСина
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаМедицински Челик/Кожа
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
Алка Daniel Klein Dkb.2020.01 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2288 Попуст на Алка:30%-Попуст, Боја на Алки:Сина, Материјал на Алка:Медицински Челик/Кожа, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки -50% Popust

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,890.00den
2,023.00den
1007 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271