Menu
КОШНИЧКА

Алка Daniel Klein 2065-1

Алка Daniel Klein 2065-1Алки
-30 %
Алка Daniel Klein 2065-1
Податоци за Алки
Боја на Алки Црна
Должина на Алка 18 + 5 = 23 мм
Материјал на Алка ЧЕЛИК/КОЖА
Пол Машки
Попуст на Алка Попуст -30%
Алка Daniel Klein 2065-1 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Попуст на Алка:Попуст -30%, Боја на Алки:Црна, Материјал на Алка:ЧЕЛИК/КОЖА, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,990.00ден
2,093.00ден
Извести ме за попуст
2378 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336