Menu
КОШНИЧКА

Алка Daniel Klein 2064-4


2064-4
-30 % Нема на залиха
Алка Daniel Klein 2064-4
Податоци за Алки
Боја на АлкиРозе голд.Црна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаМедицински Челик/Кожа
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
Алка Daniel Klein 2064-4 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2501 Попуст на Алка:30%-Попуст, Боја на Алки:Розе голд.Црна, Материјал на Алка:Медицински Челик/Кожа, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки -50% Popust

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,890.00den
2,023.00den
1005 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271